Rammstein grubunun yeni klibi Deutschland’ın yapımcısı  Barış Aladağ, yeni nesil Avrupalı ​​sanatçı olarak tanımlanmaktadır. Almanya’da Türk kökenli bir aileden çıkan Barış, çalışmaları, yeni stilleri ve ortamları araştırdığı kadar kültürel olarak da seyahat etmeyi seven biridir. Çocukluktan bu yana beyaz perdeden etkilenen Barış, yaratıcılığını baştan beri motive eden ailesi sayesinde bugünlere geldi.

 

Baris’in sanat denizine dalması erken başladı.Zaten 13 yaşında  yeraltı kulüplerinde DJlik yapıyordu. Dj’lik kariyerinden yaklaşık bir yıl sonra ilk single’ını çıkardı. Birkaç yıl sonra, Baris hareketli resim denemelerine başladı. Baris’in ilk ödülü, 19 yaşındayken çekilen ilk reklamcılığıyla birlikte geldi. Cannes’da gümüş Aslan dahil olmak üzere çeşitli ödüller aldı.

 

Baris, sözlerini yazma ve müzik prodüksiyon becerilerini şekillendirdi – Alman Singer Clueso için birbiri ardına altın bir albümü çıkardı

Barış kısa süre önce Alanis Morissete, Phoenix ve Asteroid Galaxy Tour’u vurdu. Ayrıca 2016 yılında sinemalarda gösterime girecek bir filmi bitirmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir